close
متخصص ارتودنسی
شهر نیشابور - مطالب ارسال شده توسط admin

تفکرات ما نسبت به خودمان

سفارش محصول

سايت شهر نيشابور با استفاده از برترين استعداد هاي شهرستان اقدام به تکميل پروژه هاي مشتريان ما ميکند سايت شهر نيشابور اولين و نمونه ترين سايت فعال در زمينه ي شهر هوشمند ميباشد و تلاش ما ارتقاع جايگاه شهري نيشابور ميباشد .تمامي محصولات توليدي در سايت شهر نيشابور با بهترين کيفيت و کمترين هزينه ارائه ميشود

تبليغات

يکي از بزرگترين و اساسي ترين کارهاي هر کسب کار تبليغات در مورد ايده ي اجرا شده ميباشد . سايت شهر نيشابور ميتواند ميزبان تبليغات شما در سطح شهر و در فضاي مجازي باشد .تبليغات شما را با بيشترين بازخورد پذيرا هستيم . همچنين ارائه ي مشاوره در زمينه ي طراحي سايت و همچنين پروژه هاي شما به صورت رايگان ميباشد.

آماده براي خدمت

تيم برنامه نويسي شهر نيشابور اماده براي هرگونه خدمات در زمينه ي طراحي وب و پروژه ي هاي اندرويد شما چه به صورت افلاين و چه به صورت انلاين ميباشد .ارائه ي خدمات به بهترين شکل ممکن از افتخارهايي است ک نصيب تيم فعال شهر نيشابور شده است و تمام تلاش ما در جهت پيشرفت شهر نيشابور و رضايت مشتري ميباشد

رضايت شما

تمام راز ها و کسب موفقيت هاي ديگران فقط به يک کلمه مربوط مي شود و آن ها رضايت عموم از تمام جنبه ها و بعد هاي شما در کسب و کار است و بدون اين مهم ، کار شما را هيچ ارزشي قبول نخواهد کرد. اولين و تنها اولويت موجود در تيم شهر نيشابور رضايت مشتري است .

آخرين ارسال هاي ما

Image Post

سن ازدواج چقدر است ؟؟

دوشنبه 01 بهمن 1397 ، 16:6

سن ازدواج در شرایط جغرافیایی و اقلیمی مختلف متفاوت است. معمولا در مناطق گرم، سن بلوغ و ازدواج پایین تر و در مناطق سرد و کوهستانی بالاتر است. مهم نیست که فرد در چه سنی بالغ می شود، مهم این است که دختر و پسر احساس کنند از نظر فیزیولوژیکی و روانی نیاز به ازدواج دارند. تشخیص زمان مناسب ازدواج از سوی دختر و پسر تازه بالغ مشکل است. در این مورد راهنمایی پدر و مادر و مشاوره با مشاور خانواده ضروری است. 
معمولا چون دختران از نظر رشد بدنی و روانی از پسران جلوترند و رشد آنان سریعتر است، زودتر بالغ و برای ازدواج آماده می شوند. به همین علت در اسلام سن تکلیف دختران نه سال و پسران ۱۵ سال می باشد. 
در اینجا ذکر این نکته لازم است که چون اسلام دین جهان شمولی است، بنابراین حداقل سن تکلیف برای تمام مناطق اعم از سرد و گرم مشخص شده؛ یعنی روی زمین مناطقی هست که دختر در ۹سالگی بالغ است ولی این بدان معنا نیست که این دختر ۹ ساله باید حتما ازدواج کند. ازدواج زمانی واجب است که شرایط آن از نظر فیزیولوژیکی، روانی، فرهنگی و اقتصادی فراهم باشد و چنانچه انجام نگیرد فرد به گناه بیفتد. در ایران به طور عرف اکثر دختران بین ۱۸ تا ۲۵ سال ازدواج می کنند. پسرها نیز در روستاها در سنین پایین تر و در شهرها بین ۲۵ تا ۳۰ و گاه تا ۳۵ سالگی ازدواج می کنند. تفاوت سن دختر و پسربا در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و عوامل فرهنگی متفاوت است. 
گاه تفاوت سن تا ۱۰سال هم مشکلی ایجاد نمی کند. یکی از فرمول هایی که در این مورد پس از آمارگیری های سن ازدواجپیشنهاد شده، آن است که در سنین پایین تر، نصف سن پسر به اضافه هفت سال سن مناسبی برای دختر خواهد بود. ولی این به هیچ وجه فرمول قطعی و یا استاندارد محاسبه شده ای نیست. آنچه در این مورد می توان به طور قطعی پیشنهاد کرد آن است که بین سن زوجین تناسب منطقی و معمولی وجود داشته باشد. 

Image Post

در روزگارما بیکاری سهم زیادی از مشکلات جوانان در کشور های جهان سومی و کشورهایی که درگیر مشکلات اقتصادی هستندرا اشغال کرده.

در کشور عزیز ما ایران اسلامی که امروزه در جنگ اقتصادی به سر میبرد میتوان با مدیریت هوشمندانه ای از حجم بیکاری و کمبود شغل کم کرد . ما میتوانیم با کارافرینی ها و صنایع کوچک مقدار حجم بسیار زیادی از بیکاری را از بین ببریم.

با حمایت از طرح های کارافرینی و همچنین صنایع ما میتوانیم روحیه ی جهادی در بستر کسب کار بوجود اورد. و در کنار پیشرفت در زمنیه ی معشیت جوانان و همچنین افزایش امار ازدواج و همچنین جمعیت را شاهد بود که این کمترین بازخورد کاهش بیکاری میتواند باشد.

اما برای افزایش کسب کارهای کوچک در اولین قدم از سوی مسئولین بحث تامین بودجه  مطرح است . مشخصا جوانی که میخواهد کسب کار تازه ای را تولید کند در مرحله ی اول با نبود سرمایه مواجه میشود اگر ما بتوانیم سرمایه ی مورد نیاز را به استارت اپ های جوانان تزریق کنیم میتوان یکی از بزرگترین گره مشکلات این عرصه را باز کرد.

بر اساس یک امار محلی 75 درصد از جوانان ما معتقد هستند که اگر سرمایه ی کافی را داشته باشند میتوانند برای خود کار تولید کنند. پس هر چه زودتر بتوانیم جوانان را دریابیم و گره ی کور بیکاری را باز کنیم.

از مسئولین عزیز کشورمون خاستاریم تا تصمیماتی اتخاذ شود که بتوان بودجه ی همگانی تر در اختیار جوانان گذاشت.

با ما همراه باشید ......

Neycity.ir

Image Post

در وضعیت کنونی کشور و با شرایط اقتصادی موجود و این حجم بیکاری قالب شده در کشور میتواند مشکلات فوق العاده زیادی برای جوانان به وجود بیاورد.

یکی از موثر ترین راهکار هایی که در کشور های اروپایی و همچنین در حال توسعه برای تولید شغل و کارافرینی میتواند استارت اپ باشد. استارت اپ در لغت به معنای حرکت نو میباشد ولی در زمینه ی کارافرینی معمولا به شرکت ها نوپا که خروجی این شرکت ها تولید کار و همچنین ایجاد رونق اقتصادی مباشد.

با توجه این تفاسیر استارت اپ نقش فوق العاده مهمی در اقتصاد یک کشور دارد. در کشور ایالات متحده از استارت اپ های کوچک به طوری استفاده شده که در مرحله اول اجرایی شدن استارت اپ ها 6 میلیون شغل فعال ایجاد شده است ما نیز میتوانیم با استفاده از این ظرفیت دست به کارافرینی بزنیم و دستی بر روی دستهایی باشیم که بر ابادانیه کشور تلاش میکنند.

سایت شهر نیشابور در راستای همین موضوع در اینده ای نزدیک با تبدیل یک ایده به استارت اپ در راستای افزایش شغل و کاهش بیکاری در بین جوانان شهر نیشابور انجام میدهد.

با ما همراه باشید .........

neycity.ir

سخني از بزرگان

  • جشن گرفتن براي پيروزي و بزرگداشت موفقيت خوب است، اما مهم تر از آن درس گرفتن از شکست است

    بيل گيتس -رئيس مايکروسافت
  • زمان شما محدود است. لذا آن را براي زندگي کردن در جهان شخصي ديگر هدر ندهيد

    استيو جابز - بنيان گذار شرکت اپل
  • انکه دليلي براي براي زيستن داشته باشدبا هر چگونگي خواهد ساخت

    نيچه - فيلسوف الماني